Clevoni robotkuller suudab kaugjuhi toel sõita avalikel teedel laitmatult. Kinnistel territooriumitel, nt lennujaamad, logistikakeskused jm, on robotkuller võimeline täisautonoomselt sõitma.
Järgmine etapp on avalikel teedel sõitmisel täisautonoomsuse lähedale jõudmine. Eesmärk on saavutada 90-protsendiline autonoomsus, kus sõidukite teleoperaatoril on tarvis sekkuda vaid erijuhtudel. Peamiselt selle eesmärgi täitmiseks on kavas suunata kaasatav kapital ja lähiajal arendusmeeskonda vähemalt kahekordistada.
Toote ehitame 100 protsenti ise. Me ei tee küll osasid komponente, nagu kaameraid ja akusid, aga kogu projekteerimistöö, sõidukite disaini ja tarkvara oleme ise arendanud.
Meie peamised eelised on kandevõime ja sõiduteel liiklemine. Meie robotkuller suudab kanda kuni 150 kilogrammi ning teha korraga vedusid 6 erinevasse sihtkohta ehk sarnaselt kaubaautole koostada logistilise ringi. Robotkuller liikleb sõiduteel kiirusega kuni 50 km/h, mille tõttu on see ideaalne vahend linnasiseste tarnete tegemiseks ning ei ummista jalgteesid.
Clevony sihib oma toodetega ülemaailmset turgu, millest on üks suuremaid USA turg. USA näitel tehtud analüüsid prognoosivad, et viimase miili tarne lahenduste turumaht kasvab 2027. aastaks peaaegu kahekordseks 200 miljardi dollarini. Autonoomsete ehk iseseisvate lahenduste turumaht kasvab aga veelgi kiiremini – aastaks 2028 ennustatakse viiekordset kasvu.